Ukázka našich přání
vylov I.JPG
zamilovani s balonky I.JPG
zamilovany rybar v cervene.JPG
Mia automat

Pro ty co se nudí tu máme hru:

Více v menu "Seznam prodejen" nalevo pod obrázkama

Naše přání si můžete buď zakoupit na některém prodejním místě, nebo si jej můžete objednat přes internet.

Jak objednat?

Na těchto webových stránkách nemáme e-shop, tudíž je nákup zboží trochu složitější, avšak nic co byste nezvládli. U každého přáníčka je uvedený název, který napište do  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript s počtem kusů. Pokud budete zboží objednávat přes e-mail, nezapomeňte uvést telefonní kontakt. Je možná také telefonická objednávka. Všechny kontakty naleznete zde.

DSC_00381

DSC_0033

DSC_0046

Podoba přání

Každé přání je ruční prací, proto každé je trošku jiné. Pokud si budete chtít zakoupit naše přání přes internet, počítejte s malými odchylkami, případně si napište, že chcete přesně takové jaké je na obrázku.  

Termín dodání

Nemáme nikterak velké sklady zásob, proto každé přáni musíme vyrobit. Vše závisí na naší studijní a pracovní vytíženosti, ale běžně jsme schopni vyrobit a odeslat přání do týdne. V případě dalších změn bychom vás telefonicky kontaktovali.

DSC_00012

DSC_006412

betlem cernobily


Platba

Při objednání do 5 ks vám přání zašleme a peníze nám pošlete obratem na účet, který vám sdělíme emailem. Při objednání více kusů prosíme o platbu předem.

Přání zasíláme přes Českou poštu a můžete si vybrat, zda jej chcete zaslat běžným způsobem, nebo doporučeně. K ceně proto přidejte buď 15, nebo 30 Kč podle způsobu doručení. 

Cena

Cena přání při objednání přes internet je 30 Kč + poštovné.