Ukázka našich přání
hvezda na stromecek.JPG
vylov I.JPG
vez z darku.JPG
Mia automat

Pro ty co se nudí tu máme hru:

Více v menu "Seznam prodejen" nalevo pod obrázkama

Něco málo o nás

DSC_001812Historie

Naše "firma" vznikla z minuty na minutu...v Grafickém oddělení pracuje slečna, která vždy ráda dělala ruční přání. A jednoho dne její maminka prohlásila, že by si tím mohla klidně vydělávat. A v našem manažerském oddělení pracuje jeden chlapec, který se toho hned chytil a během hodiny vymyslel celou obchodní strategii...Pak už to šlo ráz naráz..Do 24 hodin od toho bylo nakoupeno spousta materiálu a vyrobeno prvních 20 grafických návrhů. A do 48 hodin vznikl tento teď už starý web:-)

Současnost

Rok se s rokem sešel a už jsme na trhu rok. Co na trhu - tam se prodává zelenina, spíše bych to nazval, že už je to rok co jsme vyrobili naše první Mia přání. A za tu dobu se toho dosti změnilo: Slečna z grafického oddělení úspěšně odstátnicovala a už ji můžeme nazývat Bc. Slečna z grafického oddělení, rozšířili jsme nabídku o další přání, zažili na vlastní kůži byrokracii při zařizování živnosťáku a letos už budeme o Vánocích prodávat na 7 místech v ČR. A to čeho si naši skalní fanoušci jistě všimli, změnili jsme web- snad k lepšímu.

DSC_00381

Fakta

Jak už je patrné z předchozích řádků, tak naše firma má dvě oddělení: Grafické oddělení a manažerské oddělení. Máme dva stálé zaměstnance, pár externích zaměstnanců a několik posmívačů, že to, co děláme, je blbost...

K zamyšlení

I kdybysme ty miliony nakonec nevydělali, tak to koneckonců nevadí :-) My to děláme pro radost a doufáme že je to na našich výrobcích poznat... Přejeme vám, aby i pro vás byly prostředkem pro rozdávání radosti.