Ukázka našich přání
kolaz.JPG
darovani srdce I.JPG
domek s rynou.JPG
Mia automat

Pro ty co se nudí tu máme hru:

Více v menu "Seznam prodejen" nalevo pod obrázkama

O našich výrobcích

Naše výrobky jsou vyráběné ručně. Proto nejsou nadpřirozeně dokonalé, ale jsou tu ohnuté, tu od lepidla, prostě jsou to výrobky, které jsou stříhané, lepené a přehýbané na koleni- ale pozor! Nejsou šité horkou jehlou! 

DSC_0074

DSC_0068

DSC_0061

Každé přáníčko je ruční prací a proto je každé originál - i když vyrábíme některá přání několikrát, tak každé je trošku jiné. Proto pokud si budete chtít zakoupit naše přání přes internet, počítejte s malými nepřesnostmi, případně si napište, že chcete přesně takové jaké je na obrázku.

DSC_0075

DSC_0078

DSC_0084

Všechna přání jsou vyrobená z různých druhů papírů. Základem je bílý papír A4 gramáž 220 přehnutý na půlku- tzn. přání má formát A5. I když v ukázce vypadají přání jako žlutá, tak je to jen z důvodu špatného osvětlení- i když jsme se snažili vytvořit fotografické studio- viz FOTO, ale ve skutečnosti jsou bílá.

thumb4
Ke každému přání je dodávána obálka v barvě, do jaké je laděn obrázek na přání. Snažíme se ručně vyrábět i obálky, ale ne vždy nám to časová vytíženost dovolí. Proto je doplňujeme obálkami zakoupenými, ale také barevně laděnými k přáním. Vše je zabaleno v průhledném celofánu.